NAJCIĘŻSZA PRACA NAD SOBĄ…, KTÓRĄ POKOCHASZ!

TELEFON 24h +48 666 600 440
Podejmij najważniejszą decyzję w życiu ZADZWOŃ

Jak pozbyć się uzależnienia i rozpocząć nowe życie:

  • Pracujemy na podstawie indywidualnego psychologicznego profilu klientów.
  • W naszym ośrodku klienci są przez 24h na dobę pod opieką psychologów i terapeutów - są to ?podwójni profesjonaliści?
  • Współpracujemy z lekarzami psychiatrii i internistami, którzy dbają o prawidłowy przebieg terapii.
  • Zapewniamy możliwość skorzystania z Hipnoterapii klinicznej, na najwyższym światowym poziomie.
  • Stosujemy skuteczne metody leczenia, łączące pracę nad psychologicznymi przyczynami uzależnienia z rozbrajaniem mechanizmów podtrzymujących nałóg.
  • Zapewniamy całkowitą anonimowość oraz kameralne warunki - mamy pokoje 1 - 2 osobowe, maksymalnie 9 osób w ośrodku.
  • Po zakończonej terapii proponujemy spotkania raz w tygodniu w formie grup wspierających utrzymanie trzeźwości, jak również indywidualne sesje z terapeutą.
  • Prowadzimy warsztaty dla rodzin i bliskich tzw. współuzależnionych.

Dlaczego my? Oto, co nas wyróżnia spośród innych ośrodków.

Przede wszystkim indywidualne podejście do naszych klientów. Nasz Ośrodek Terapii Uzależnień to miejsce wyjątkowe, w którym wierzymy, że każdy jest niepowtarzalny, zatem każdy zasługuje na indywidualny, ?skrojony na miarę? program leczenia. Stworzenie takiego programu jest możliwe miedzy innymi dlatego, że każdy z nas wykorzystuje w pracy różne metody i podejścia terapeutyczne. Wiemy, że leczenie alkoholizmu to proces niezwykle trudny i złożony, jednak uważamy, że eklektyczne podejście daje realną szansę na stworzenie optymalnej, indywidualnej drogi do życia wolnego od nałogów.

Pomost to prywatny, nowoczesny Ośrodek Terapii Uzależnień.

Alkoholizm? to jedna z najbardziej uciążliwych chorób, w której niezmiernie istotne jest profesjonalne i rzetelne wsparcie. My zapewnimy Ci pomoc i opiekę jakiej oczekujesz. Nie pozostawimy również bez wsparcia Twojej rodziny. Nasi klienci, aby dobrze funkcjonować, często potrzebują kompleksowej zmiany w całym swoim środowisku. Będziemy wspierać te zmiany i nieść pomoc w każdym ich aspekcie zarówno w trakcie leczenia jak i po jego zakończeniu. Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest wprowadzanie umiejętności nabytych w trakcie pobytu w Ośrodku w tzw. ?normalne życie?. Warszawa i okolice to obszar, w którym wspieramy naszych klientów, jednak oferujemy pomoc osobom nie tylko z województwa mazowieckiego, ale także z całej Polski. Naszą misją jest leczenie alkoholizmu i pomoc w pokonaniu tego uzależnienia. Wiele rodzin prowadzi dziś ?normalne? życie dzięki współpracy z nami. Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, który pozwoli Ci ocenić, czy jest to miejsce dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Jako doświadczeni eksperci wiemy, że alkoholizm to choroba, która wymaga odpowiedniego leczenia i pomocy wykwalifikowanych terapeutów. Dlatego POMOST to Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnień, który jest mocno osadzony na doświadczeniu i skuteczności leczenia. Kochamy naszą pracę a odpowiadanie na Twoje pytania jest jej częścią, czekamy na Twój telefon o każdej porze.

ZADZWOŃ TERAZ +48 666 600 440

POSŁUCHAJ O NAS W MEDIACH