najcięższa praca nad sobą…, którą pokochasz!

TELEFON 24h +48 666 600 440
Podejmij najważniejszą decyzję w życiu ZADZWOŃ

Grzegorz Jechna

Grzegorz Jechna
Hipnoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogiki

Dyplomowany Mistrz Hipnoterapii
Master Hypnotist / Banyan Hynosis Center, Tustin California

5-PATH Hypno-1%’er™Hypnotherapist of National Guild of HypnotistsMember of the British Association of Hypnotherapy

Dyplomowany Hipnoterapeuta NGH
Członek Amerykańkiej Narodowej Gildy Hipnoterapeutów NGH
NGH ID: 44618

Dyplomowany Hipnoterapeuta 5-PATH

5-PATH – 5 Phase Advanced Transformational Hypnosis
(Pięciofazowa Zaawansowana Hipnoza Transformacyjna)

Dyplomowany Nauczyciel Autohipnozy 7th Path (7th Path Self-Hypnosis : Mind – Body – Spirit approach)
Członek Brytyjskiego Towarzystwa Hipnoterapii
Certified Gastric Band Practitioner (nr. 1237)

NGH – National Guild of Hypnotists

Założona w 1951 roku w Boston, Massachusetts, jest największą i jedną z najstarszych na świecie zawodowych organizacji zrzeszających hipnoterapeutów (w bieżącym roku ponad 13 000 aktywnych członków na całym świecie). Członkostwo wymaga kształcenia ustawicznego i spełnienia kryteriów dla corocznej odnowy licencji.

5-PATH International Hypnotherapy Association Member

Czym jest 5-PATH Hypnotherapy
Nie każdy hipnoterapeuta, przeszedł zaawansowany kurs hipnozy i zdobył Certyfikat 5-PATH Hypnotherapy.
Ci jednak, którzy to zrobili, znajdują się wśród najlepszych fachowców, z którymi możesz współpracować.
5-PATH Hypnotherapy jest narzędziem, dzięki któremu hipnoterapeuta może podczas sesji poprowadzić Cię bardzo daleko w głąb Twojej wewnętrznej przestrzeni, docierając do, w większości nie uświadomionej, przyczyny Twojego problemu.

Poniżej przedstawiamy, bardzo pobieżnie, przebieg procesu hipnoterapii abyś mógł się z nim zapoznać i zastanowić czy ta forma terapii wzbudza Twoje zainteresowanie.

 • Przed rozpoczęciem współpracy Twój hipnoterapeuta zapozna Cię ze zjawiskiem hipnozy i wytłumaczy, na czym ta forma terapii polega
 • Hipnoterapeuta zapyta o cele, które chcesz osiągnąć i ustali jak najlepiej spełnić Twoje wymagania, korzystając z hipnoterapii (oraz autohipnozy-opcjonalnie).
 • Użyje nowoczesnych, a więc szybkich i efektywnych form indukcji hipnotycznej, pozostawiając sobie dużo czasu na pomoc w osiągnięciu Twoich celów
 • Upewni się, że wchodzisz na taki poziom hipnozy, który będzie optymalny dla Waszych celów
 • Każdą sesję dostosuje indywidualnie do Ciebie.
 • Hipnoterapeuci 5-PATH wiedzą jak dobrać rodzaj indukcji, sugestii, technik pogłębiających, rozluźniających i innych, by osiągnąć maksymalne efekty
 • Użyje Systemu Hipnoterapii 5-PATH pracując z Tobą, w dwuosobowym zespole i wspólnie z Tobą przechodząc przez cały proces, neutralizując dawno nabyte, ograniczające Cię poglądy, przekonania, emocje i zwyczaje hamujące Cię i ograniczające Twój rozwój w różnych obszarach Twojej psychiki i Twojego życia
 • Zrobi więcej niż inni hipnoterapeuci, korzystający z prostych technik sugestii i wizualizacji. Twój hipnoterapeuta 5-PATH został tak wyszkolony, by odnaleźć prawdziwą przyczynę Twojego problemu, zneutralizować ją i pomóc Ci znaleźć najlepszą drogę do osiągnięcia sukcesu. Dzięki temu nasi klienci zdobywają poczucie wewnętrznej równowagi i siły dzięki czemu osiągają trwałe efekty
 • Hipnoterapeuta 5-PATH został wyszkolony aby radzić sobie z Twoimi wewnętrznymi konfliktami, czyli sytuacjami, w których chcesz dokonać pozytywnych zmian, jednocześnie się ich obawiając. Przykładem może być palacz chcący pozbyć się nałogu palenia, który boi się jednak, że będzie mu papierosów brakowało lub że pojawią się skutki uboczne, jak np. tycie. Podobnie może być w przypadku osoby uzależnionej od alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych, która boi się, że po wyjściu z nałogu może czuć się słaba, osamotniona i zagubiona.
 • Hipnoterapeuta 5-PATH przeprowadzi Cię bezpiecznie przez każdą fazę procesu, dostosowując ją do Twoich indywidualnych potrzeb i upewniając się, że Twoja terapia prowadzona jest profesjonalnie, pewnie i efektywnie, w stronę wyznaczonego przez Ciebie celu.Pracując z dyplomowanym hipnoterapeutą 5-PATH pracujesz z jednym z najlepiej wykwalifikowanych zawodowców w dziedzinie hipnoterapii na świecie.Jeśli nasunęły Ci się pytania dotyczące hipnoterapii, z wielką chęcią na nie odpowiemy. Jesteśmy tu dla Ciebie a odpowiadanie na pytania to część naszego zawodu więc dzwoń śmiało pod numer +48 666 600 440 albo skorzystaj z formularza na stronie w zakładce KONTAKT.

Grzegorz Jechna

Prowadzi terapię indywidualną (jeden na jeden) pomagając ludziom cierpiącym z powodu bardzo szerokiej gamy problemów o podłożu mentalnym i emocjonalnym, w tym ludziom nadużywającym alkoholu i/lub innych substancji psychoaktywnych. Prowadzi do miejsca, w którym mogą rozpocząć nowe życie, całkowicie wolne od nawykowych zachowań określanych mianem alkoholizmu lub narkomanii (również pracoholizmu, seksoholizmu, uzależnienia od gier hazardowych, komputera, tv i wielu innych)
Absolwent Akademii Profesjonalnej Hipnozy w Warszawie.
Po ukończeniu rocznego szkolenia, prowadzonego przez Dyrektora Akademii, magistra psychologii, hipnoterapeutę Andrzeja Batko oraz lekarza psychiatrii (II stopień specjalizacji), hipnoterapeutę Lecha Dębskiego, otrzymał tytuły:

 1. Specjalista Hipnozy Ericksonowskiej
 2. Specjalista Hipnoterapeuta I stopnia

uprawniające do stosowania hipnozy w pracy z klientami indywidualnymi.